Archiv pro měsíc: Září 2017

23.9. Svatba Martina a Blanky

V sobotu 23. září jsme prováděli zátah na svatbě našeho člena Martina.

24.9. Dopravní nehoda na komunikaci

24. září byla naše jednotka vyslána k dopravní nehodě na komunikaci mezi obcí Pertoltice a Habartice. Na místě události bylo zjištěno, že se jedná o osobní automobil přetočený na střeše a mimo komunikaci. Jednotka provedla protipožární opatření.

9. 9. 2017 okrsková soutěž ve Vsi

9. září se konala tradiční okrsková soutěž ve Vsi. Soutěž zahájilo klání přípravek, kde jsme měli své zástupce,dále se družstvo žáků umístilo na druhém místě. Naše ženy i muži obsadili v požárním sportu třetí místo a v soutěži agregátu skončili muži na čtvrtém místě. Letošní ročník byl velice vyrovnaný a rozdíl mezi 1. a 3. místem v kategorii mužů byla pouhá 1 vteřina.

23.8.2017 Likvidace bodavého hmyzu v Předláncích

23. srpna ve večerních hodinách byla naše jednotka povolána k likvidaci bodavého hmyzu do Předlánc. Bodavý hmyz byl v dutém prostoru stěny dětského pokoje.

6. 8. 2017 výcvik záchrany osob na vodní hladině

6. srpna se členové naší jednotky zúčastnili výcviku záchrany osob na vodní hladině. Cvičení se konalo na Ztraceném rybníce v Raspenavě.

4.6. Exhibice přípravek v Košťálově

6. června se naše přípravka zúčastnila exhibičního klání v Košťálově a předvedla scénku s použitím simulovaného AED (automatický externí defibrilátor).