Archiv autora: Bohumil

30. 11. Rozsvícení vánočního stromu u hasičárny

30. listopadu jsme společně s kroužkem mladých hasičů rozsvítili Vánoční strom u hasičské zbrojnice.

16.-17. 11. Sanace Kodešovy skály v Heřmanicích

Dne 16. a 17. listopadu jsme měli lezecký výcvik na sanaci Kodešovy skály v Heřmanicích. Stávající stav skály přímo ohrožoval osoby pohybující se na komunikaci pod ní. Naši členové prováděli kontrolovaný shoz uvolněných kusů skály.

3. 11. DN se zraněním na komunikaci Pertoltice – Habartice

3. listopadu v poledne, byl naší jednotce vyhlášen poplach na dopravní nehodu. Po příjezdu na místo události jsme se ujali zraněné osoby až do příjezdu ZZS LK. Dále jednotka provedla protipožární opatření a řídila provoz až do odjezdu složek IZS.

1. 11. Požár OA Předlánce

Ve čtvrtek 1. listopadu, krátce po druhé hodině v noci, byl vyhlášen naší jednotce poplach. Jednalo se o požár osobního automobilu v Předláncích. Po příjezdu jednotky byl již celý motorový prostor v plamenech. Podařilo se uchránit karavan, který stál vedle hořícího vozidla.

30. 10. DN – náraz vlaku do stromu ve Filipovce

V úterý 30. října v 10:40 zasahovala naše jednotka u střetu vlaku se spadlým stromem. Nehoda se obešla bez zranění.

30. 10. TP – spadlý strom na elektrické vedení v Předláncích

Dne 30. října v 10:31 byla naše jednotka vyslána na likvidaci spadlého stromu přes elektrické vedení. Chvíli po příjezdu na místo události byla naše jednotka odeslána k nárazu vlaku do stromu.

30. 10. TP – strom přes komunikaci Filipovka – Andělka

Dne 30. října v ranních hodinách vyjela naše jednotka na odklízení spadlého stromu přes komunikaci z Filipovky do Andělky.

27. 10. Morava 2018

Jsme ve Valticích 🙂