Archiv pro měsíc: Květen 2022

20. 5. 2022 Dopravní nehoda se zraněním.

Dne 20. 5. Vyjela naše jednotka k dopravní nehodě. Místo události byla rovinka mezi Višňovou a Filipovkou. Po příjezdu na místo hasiči zaujali nárazníkové postavení, zjistily že zraněná osoba je venku z vozidla. Zraněné osobě podali první pomoc a provedli proti požární opatření. Po příjezdu ZZS předali osobu záchranářům. Na místo události dojela dopravní policie a začali vyšetřování, po jeho ukončení hasiči pomáhali uvést komunikaci do provozního stavu.

28. 4. 2022 Dopravní nehoda se zraněním

Dne 28. 4. naše jednotka vyjela na místo události v 12:34 do Vísky. Po příjezdu na místo jednotka zjistila že jde o čelní náraz DZA a osobního automobilu. Zasahující hasiči jako první provedli protipožární zabezpečení po té se osoby za pomocí hasičů vystoupili nemuseli se provádět vyprošťovací práce. Osoby byli předaní ZZS. Příčinu nehody řeší PČR.