Archiv pro měsíc: Březen 2016

Cestování v čase

Třetího dubna se naši mladí hasiči vydali časem do pravěku. Navštívíli Dinopark v Liberci.

24. 2. 2016 Vítání jara

Dnes děti z Višňovské školy a školky přivítali jaro spálením Moreny před hasičárnou.

8. 3. 2016 Požár – saze v komíně

Jednotka byla povolána na požár sazí v komíně do obce Poustka č.p. 92. KOPIS LK naváděl jednotku na MU po polní cestě okolo řeky Smědé, tato komunikace nebyla plně sjízdná pro těžkou techniku, proto se musela jednotka vrátit a na MU jed přez obec Víska. Otáčení a vracení zdrželo jednotku, proto se na MU dostavila jako poslední. Na MU jednotka prováděla zálohu a po té se vrátila zpět na základnu.

3. 3. 2016 Únik ropných produktů

Jednotce byl nahlášen únik ropných produktů na komunikaci v obci Višňová a dál směrem na předlánce. VJ nahlásil událost na KOPIS LK, který vyslal jednotku na zasypání komunikací. Jednotka provedla zasypání nebezpečných úseků . Na zasypání komunikací bylo použito celkem 110 kg sorbentu ECO-DRY. Po zasypání komunikací se naše jednotka vrátila zpět na základnu.